Gumiś-Schody.pl Produkcja Schodów z drewna litego
O firmie

Firma ,,GUMIŚ - SCHODY” zajmuje się głównie produkcją schodów z drewna litego.

Schody wykonuję w tradycyjny sposób wyuczony od starych prawdziwych mistrzów stolarskich, a nie w technologii CNC. Wykonywane przez firmę schody są produkowane w sposób profesjonalny związany z moim wieloletnim doświadczeniem w branży. Podstawą dobrze wykonanych schodów jest porozumienie z klientem, dlatego wykonywanie pomiarów jest powiązane z doradztwem i szczegółowym opisem wyglądu schodów, które planują Państwo mieć w swoim domu.

Każdy wyrób jest ręcznie szlifowany i sprawdzany. Schody są trzykrotnie lakierowane wysokiej  jakości lakierem firmy KUPSA-COLORON. Stosowane bejce do barwienia pod kolor odpowiadający Państwa zamówieniu, to  bejce firmy KUPSA-COLORON oraz VERNICOLOR . Terminy jakie przeważnie obowiązują to 5 tygodni do montażu.

Celem firmy jest profesjonalne zaspokojenie potrzeb klientów w zakresie najwyższej jakości wykonania schodów i innych usług stolarskich.

Oferta

Do wyboru są różne gatunki drewna dostosowane do Państwa potrzeb np.; buk, dąb, jesion oraz gatunki egzotyczne.. Firma ,,GUMIŚ - SCHODY” wykona wszelkiego rodzaju dostępne na rynku schody tj: 

- schody samonośne,

- schody na beton oraz na konstrukcję metalową.

- schody policzkowe,

- schody ażurowe oraz pełne,

- schody grzebieniowe,

- schody podwieszane,

- schody z podestem,

- schody kręte,

- łączymy drewno ze stalą nierdzewną oraz inną, np. kutą,

- wykonuję też parapety oraz świadczę indywidualne usługi stolarskie ,

-pomiar na terenie woj. zachodniopomorskiego jest bezpłatny.

Wszystkie prawa zastrzeżone © gumis-schody.pl | Reklama | Wykonanie: Jarosław Kawka
kom. 790 706 800 lub 518 151 226 email. biuro@gumis-schody.pl